KULLANICI GİRİŞİ

KAYIT OL
APERLAİ, ANTALYA, ÖZGÜR ÖZDAĞKAYAKÖY, FETHİYE, MUĞLA, BEN1GEZGİNİMKAVRON, AYDER, RİZE, UFUK BALCIBODRUM KALESİ, BODRUM, MUĞLA, EROL AYANLARSvaneti, Georgia (Gürcistan), John Mikulenka

Sayfamız Türkiye'nin en büyük tanıtım ve doğa sporları sayfası olup ülkemiz tanıtımına hizmet etmektedir. Gezginlerin gönüllü destekleriyle arşivimiz her geçen gün büyümektedir. Henüz gezi faaliyetleri yapmamaktayız... Üye olup yazı veya fotoğrafla siz de destek verebilirsiniz...

BİZ KİMİZ

Merhabalar Türkiye’nin gezginleri. Türkiye’nin ilk ve en büyük gezi paylaşım sitesi olmayı hedefleyen sitesimize hoş geldiniz. Artık her yaştan gezginlerin kendi yazıları, fotoğrafları ile hazırlayacakları ortak bir gezi paylaşım siteleri var. Siz gezginlerin katkılarıyla Türkiye’nin en büyük ve en güncel gezi kataloğunu oluşturmayı hedeflemektedir.

Tek yapmanız gereken nereyi hangi mevsimde gezdiğinizi, nasıl ulaştığınızı nereleri gördüğünüzü neler yediğinizi nerede konakladığınızı (reklam yapmadan) bize anlatmanız. Ayrıca yazınız, gezilen yerle ilgili ip ucu bilgileri, dikkat edilmesi gereken şeyleri ve mutlaka görülmesi gereken şeyleri  de içerirse çok memnun oluruz. Ancak ben yazıyla katılamam diyorsanız fotoğraf ile de katılıp yardımcı olabilirsiniz.

Unutmayın ki paylaşımınızda ne kadar samimi ve dürüst olursanız diğer yerler hakkında da aynı verimle sağlam bilgilere ulaşabilirsiniz.  Gezginler dünyaya aynı pencereden bakarlar.

Sonuç olarak bu ülkenin gezginleri bilgilerini gezmek isteyen  diğer gezginlerle paylaşarak ortak bir gezi kültür platformu oluşturacaklar..

Ayrıca kullandığınız doğa sporu malzemeleri hakkında yorumlarınızı da yazarsanız önerileriniz diğer gezginler için çıkış yolu olabilir.

Unutmayın! tek yapmanız gereken tüm bunları yazıyla veya fotoğraf yolyla bize aktarmak.

Site içinde gitmek istediğiniz yerleri boşluğa yazdığınızda o yer hakkında gönderilmiş yazı veya fotoğraf ile karşılaşacaksınız. Ayrıca en çok beğenilen yerler nereye gitsem kısmında tanıtılıyor. Aynı şekilde gidilmek istenen yerle ilgili konaklama yerleri gösteriliyor. Yer tanıtımları tarafımızdan hazırlanacaktadır. Yararlı bilgiler bölümünde doğa spocusunun başvurabileceği önemli bilgileri içermektedir. Malzemeler hakkında yapmak istediğiniz yorumları ekleyebilirsiniz. 

Arkadaşlar gezi paylaşım sitemize yazı veya fotoğraf ile katılmak için gereken, üye olmanız. Soracağınız sorulara iletişim bölümündeki emaillerden aktarabilirisiniz.

         İlgilerinizi bekliyoruz. Sayımız ne kadar çok olursa öncelikle ülkemizin dört bir yanını gezme, hem de bilgilenerek gezme şansınız olacaktır. 

 

Not: 

Sayfamızın Flora ve Fauna, Yararlı Bilgiler, Yer Tanıtımları gibi Köşesindeki fotoğraflar ve yazılar yaknızca tanıtma ve bilgilendirme amaçlıdır. Kesinliği bilimsel değildir. bu nedenle izleyicilerin bilimsel olarak değerlendirmemeleri gerekmektedir. Bu konularda doğruluğunu kesinelştirmek için konuyla ilgili bilim adamları veya yetkili mercilerle temasa geçmeleri tavsiye olunur.

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ.

Ben1gezginim.com sitesi tamamen iyi niyetlilik üzerine kurulmuş olup katılımcının da bu yönde baktığı düşünülmüştür. Amacı gezilmeye değer yerleri gezmek isteyenlere anlatmak, insanları doğa sporları konusunda bilgilendirmektir. Kısaca katılımcının da böyle düşüneceği varsayılmıştır. Ancak amacı dışında kullanmak, aşağıda belirtilen konuları kapsamak yani siteyi amacı dışında kullanmak yasak olup tamamen kullanıcı ve üyenin sorumluluğundadır dolayısıyla doğacak suç unsurlarından tamamen kullanıcı ve üye sorumludur.

Katılımcı katıldığı çalışmasından telif hakkı talep edemez. Katıldığı eserleri ticari, siyasi kaygı gütmeden tamamen turistik fotoğraflar ile katılmayı kabul eder.

Katılmayı düşündüğü yazı veya fotoğrafta siyasi, erotik, reklam veya diğer şahısları rencide edici, küçük düşürücü karalayıcı, bölücü propoganda içerikli yazı mesaj vs. Yollayamaz. Aksi durumda doğacak tüm sorunlardan kendisi sorumlu olduğunu kabul eder.

Sitenin içeriğini kendi siyasi, ticari veya kötü niyet kaygısıyla kullanamaz doğacak suçlardan kendisi sorumlu olmayı kabul eder.

Site üyeleri siteye iyi niyet çerçevesi içinde yazı veya resim gönderildiği varsayılmaktadır. Aksi durumlar doğacak sorunlar veya suç sayılabilecek durumlardan kullanıcı üye sorumludur.

Tüm bu durumlar saptandığında yönetici silme yetkisine sahiptir.

Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında veya uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan yahut teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

Başkalarının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan veya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme postalanamaz ya da iletemez.

Üyeler, bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalayamaz ya da iletemez.

Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz ya da iletemez.

Resimler ve kullanıcı adları gibi girdiler içerisine veya üzerine gizli ya da aleni biçimde e-mail adresi, telefon, adres gibi kişisel bilgiler yazan üyeler, bu bilgileri bilerek ve isteyerek yazdıklarını ve doğabilecek tüm hukuki sorumlulukları kabul ederler. Herhangi bir niyetle kendisine ait olmayan, bir başkasının resmini kullanarak üye olanlar, doğabilecek tüm hukuki sorumlulukları kabul ederler ve söz konusu üye Maksiclub'ı sorumlu tutamaz.

Üyelik Sözleşmesi, üyeliğiniz siz ya da servis tarafından iptal edilmediği müddetçe geçerlidir.

Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucun sorumluluğu kişinin (üyenin) kendisine aittir

Üye, kullanıcı adını ve şifresini başkasına devredemez. Aksi takdirde doğabilecek tüm hukuki yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı adı ve şifrenin korunması/gizliliği üyeye aittir. Maksiclub unutulan, kaybedilen, ele geçirilen kullanıcı adı ve şifrelerden ve bunların tekrar sağlanmasından sorumlu tutulamaz.

Herhangi bir zamanda, hiçbir sebep belirtmeksizin herhangi bir üyenin üyeliğini iptal etme, hizmete son verme ve tüm kayıtlarını silme hakkına sahiptir.

Türk Ceza Kanunu'nun "Bilişim Suçları" başlığı altında düzenlediği "Bilgisayar programını ele geçirme, çoğaltma, sistemi verileri tahrip etme, delil tahrifi" konularında ilgili kanun hükümleri uygulanacaktır

Sayfamızda yayınlanan yazılardan dolayı, üyelerin ve ben1gezginim.com’un dışındaki üçüncü kişi veya kişilerin zarar görmesi durumunda ben1gezginim.com , bu konuda, eğer ihtilaf Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ise Türk Ceza Kanunu, diğer ülke sınırları dahilinde ise uluslararası hukuk kuralları esas alınarak yasal her türlü girişimde bulunabilir.

Ben1gezginim.com, üyelerin verdiği bilgileri kullanabilme hakkına sahiptir.

Üyeler hizmette meydana gelebilecek aksamalardan dolayı ben1gezginim.com ve yöneticileri aleyhinde herhangi bir hukuki işlem başlatamaz.

Üye, ben1gezginim.com’un izni olmaksızın ben1gezginim.com adına herhangi bir girişimde bulunamaz, ben1gezginim.com’u temsil edemez ve ben1gezginim.com adına bağlayıcı sözler veremez.

ben1gezginim.com sunduğu hizmetler; özlük haklarına saldırıda bulunacak, kişi ve kurumlara veya ben1gezginim.com'a hakaret edecek ve zarar verecek şekilde kullanılamaz.

Ben1gezginim.com'a üye olurken verilen bilgilere ancak şifrenizle ulaşılabilir. Bilgilerin gizli kalması için şifrenin korunması esastır. Şifrenin gizli kalması üyenin sorumluluğundadır.

ben1gezginim.com, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Ben1gezginim.com'a 18 yaşın altındakiler üye olamaz, başka bir yetişkin adına kayıt yapamaz. Aksinin ispatı halinde üyelik, iptal edilecektir. Üyeler 18 yaş ve bu yaş üstü yetişkin olduğunu doğru olarak belirtmelidir ve bu beyanın doğruluğundan kendileri sorumludur

Telif hakları olan resim, müzik, düz yazı gibi mesajlar hiçbir şekilde kopyalanarak gönderilemez. Aksi takdirde karşı tarafın telif hakları ihlal edilmiş sayılır ve tüm sorumluluk üyeye aittir.

Ben1gezginim.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir, ancak kişilere ait bilgileri tek tek kullanmaz.

Her türlü genel ahlak ve adaba aykırı kelime, cümle kulanmak ve bunlardan doğacak suçlardan kullanacı veüye sorumludur.

Ben1gezginim.com üyelerin verdiği bilgileri kullanabilme hakkına sahiptir.

Ben1gezginim.com’a üye olduğunuz anda işbu sözleşmenin tamamını okumuş, içeriğini tam olarak anlamış, tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi ve onayladığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız. Yeni üyelik oluştururken okunup onaylanması gereken bu sözleşme, "sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum" seçeneğinin işaretlenmesi ile okunmuş ve onaylanmış sayılır.

Nerede Kalınır

Bizim Gezginleri Sizin Tesislerde Ağırlamak İstiyoruz. Tesisinizin yerini ayırmak istemez misiniz?
Bizim Gezginleri Sizin Tesislerde Ağırlamak İstiyoruz. Tesisinizin yerini ayırmak istemez misiniz?ANKARA